Restricții de circulație pe străzile Salvării și Gheorghe Doja

- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img

Primăria Municipiului Oradea informează că, începând de mâine, joi, 07 august, se vor institui restricții de circulație pe strada Salvării, aceasta devenind sens unic dinspre strada Louis Pasteur către Spitalul Județean.

De asemenea, începând de luni, 11 august 2025, se va închide circulația pe strada Gheorghe Doja, accesul fiind permis doar riveranilor.

Restricțiile vor fi valabile până la data de 8 septembrie 2025 și sunt necesare pentru desfășurarea:

lucrărilor la canalizarea pluvială aferentă parcării Spitalului Județean,

lucrărilor de siguranță a circulației.

Lucrările sunt executate de firmele Drumuri Orășenești și Drum Asfalt.

- Publicitate -spot_img

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Urmărește-ne pe...

- Publicitate -spot_img

Ultimele Știri

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Urmărește-ne pe...

- Publicitate -spot_img

Ultimele Știri