25 C
Oradea
26 mai 2024
spot_img

Se montează instalația de nocturnă pentru meciurile cu Dinamo și FCSB

- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img

Astăzi a început la Stadionul „Iuliu Bodola” montarea instalaţiei de nocturnă, pentru jocurile cu FCSB şi Dinamo din cadrul Cupei României.

Continuă comercializarea abonamentelor pentru sezonul competiţional 2023-2024, atât online, cât şi la Stadionul „Iuliu Bodola”. La stadion sunt aşteptaţi cei care doresc să achiziţioneze abonamentele cu bani cash, astăzi, joi, între orele 14-19, şi mâine, vineri, între orele 11-19.

Cei care şi-au comandat abonamentele online, le pot ridica de la stadion, mâine, vineri, între orele 11-19.

Reamintim că tarifele abonamentelor FC Bihor Oradea pentru sezonul competiţional 2023-2024 sunt următoarele:
– 100 lei pentru un abonament obişnuit
– 1000 lei pentru abonamentul „membru suporter”
Abonamentul obişnuit include şi meciurile din Cupa României, iar cei care achiziţionează abonamente „membru suporter” devin membri oficiali ai clubului. Aceştia vor primi şi un tricou personalizat şi o eşarfă în culorile clubului.

Până în această dimineaţă au fost vândute deja 2 500 de abonamente.

„Faptul că avem deja vândute 2 500 de abonamente este un lucru cât se poate de îmbucurător, pentru că noi suntem o echipă de Liga a III-a şi sunt echipe de Liga I care nu au un astfel de număr de abonamente vândute.

Le mulţumesc suporterilor pentru interesul acordat echipei noastre în ultimele zile, suntem conştienţi că meciurile din cupă cu FCSB şi Dinamo au contat, dar noi îi aşteptăm în număr cât mai mare şi la jocurile din campionat, acolo unde este principalul obiectiv al echipei noastre”, a declarat preşedintele clubului, George Tătar.

În altă ordine de idei, FC Bihor va disputa în acest sfârşit de săptămână, sâmbătă, 16 septembrie, de la ora 17, la Timişoara, jocul din etapa a 4-a a campionatului Ligii a III-a, Seria a 8-a.

Băieţii noştri se vor duela cu echipa locală SSU Politehnica, formaţie venită în această vară din Liga a II-a.

Jocul va avea loc pe Stadionul Electrica.

După trei etape disputate, FC Bihor este liderul seriei, cu 9 puncte, maximum posibile, în timp ce SSU Politehnica Timişoara ocupă locul 4 cu 4 puncte.

„Este un joc destul de important pentru noi, pentru că venim după o serie de victorii şi ne dorim să aveam acelaşi parcurs şi aceeaşi linie pe care am avut-o până acum, dar trebuie ţinut cont că totuşi întâlnim Poli Timişoara, echipă cu renume în fotbalul românesc, echipă care anul trecut a evoluat în Liga a II-a şi sigur anul acesta îşi doresc şi ei, cu toate eforturile, unde normal, la Poli Timişoara, le este locul. Va fi un meci destul de greu, pentru că Timişoara are o echipă bună, am întâlnit-o într-un joc amical. Este o echipă cu un antrenor foarte bun, un antrneor care aşează foarte bine echipa în teren, o echipă cu jucători tineri, o echipă calitativă, deci ne va aştepta un joc greu”, a declarat antrenorul principal al FC Bihor, Florin Farcaş.

Tehnicinaul formaţiei orădene se confruntă cu două probleme de efectiv înaintea acestei dispute, Andrei Gal şi George Cherman fiind în continuare indisponibili, din cauza problemelor medicale.

Plecarea echipei orădene spre Timişoara se va face în cursul zilei de vineri, după antrenamentul programat dimineaţă la Stadionul „Iuliu Bodola”.

- Publicitate -spot_img

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Urmărește-ne pe...

- Publicitate -spot_img

Ultimele Știri

Se montează instalația de nocturnă pentru meciurile cu Dinamo și FCSB

Astăzi a început la Stadionul „Iuliu Bodola” montarea instalaţiei de nocturnă, pentru jocurile cu FCSB şi Dinamo din cadrul Cupei României.

Continuă comercializarea abonamentelor pentru sezonul competiţional 2023-2024, atât online, cât şi la Stadionul „Iuliu Bodola”. La stadion sunt aşteptaţi cei care doresc să achiziţioneze abonamentele cu bani cash, astăzi, joi, între orele 14-19, şi mâine, vineri, între orele 11-19.

Cei care şi-au comandat abonamentele online, le pot ridica de la stadion, mâine, vineri, între orele 11-19.

Reamintim că tarifele abonamentelor FC Bihor Oradea pentru sezonul competiţional 2023-2024 sunt următoarele:
– 100 lei pentru un abonament obişnuit
– 1000 lei pentru abonamentul „membru suporter”
Abonamentul obişnuit include şi meciurile din Cupa României, iar cei care achiziţionează abonamente „membru suporter” devin membri oficiali ai clubului. Aceştia vor primi şi un tricou personalizat şi o eşarfă în culorile clubului.

Până în această dimineaţă au fost vândute deja 2 500 de abonamente.

„Faptul că avem deja vândute 2 500 de abonamente este un lucru cât se poate de îmbucurător, pentru că noi suntem o echipă de Liga a III-a şi sunt echipe de Liga I care nu au un astfel de număr de abonamente vândute.

Le mulţumesc suporterilor pentru interesul acordat echipei noastre în ultimele zile, suntem conştienţi că meciurile din cupă cu FCSB şi Dinamo au contat, dar noi îi aşteptăm în număr cât mai mare şi la jocurile din campionat, acolo unde este principalul obiectiv al echipei noastre”, a declarat preşedintele clubului, George Tătar.

În altă ordine de idei, FC Bihor va disputa în acest sfârşit de săptămână, sâmbătă, 16 septembrie, de la ora 17, la Timişoara, jocul din etapa a 4-a a campionatului Ligii a III-a, Seria a 8-a.

Băieţii noştri se vor duela cu echipa locală SSU Politehnica, formaţie venită în această vară din Liga a II-a.

Jocul va avea loc pe Stadionul Electrica.

După trei etape disputate, FC Bihor este liderul seriei, cu 9 puncte, maximum posibile, în timp ce SSU Politehnica Timişoara ocupă locul 4 cu 4 puncte.

„Este un joc destul de important pentru noi, pentru că venim după o serie de victorii şi ne dorim să aveam acelaşi parcurs şi aceeaşi linie pe care am avut-o până acum, dar trebuie ţinut cont că totuşi întâlnim Poli Timişoara, echipă cu renume în fotbalul românesc, echipă care anul trecut a evoluat în Liga a II-a şi sigur anul acesta îşi doresc şi ei, cu toate eforturile, unde normal, la Poli Timişoara, le este locul. Va fi un meci destul de greu, pentru că Timişoara are o echipă bună, am întâlnit-o într-un joc amical. Este o echipă cu un antrenor foarte bun, un antrneor care aşează foarte bine echipa în teren, o echipă cu jucători tineri, o echipă calitativă, deci ne va aştepta un joc greu”, a declarat antrenorul principal al FC Bihor, Florin Farcaş.

Tehnicinaul formaţiei orădene se confruntă cu două probleme de efectiv înaintea acestei dispute, Andrei Gal şi George Cherman fiind în continuare indisponibili, din cauza problemelor medicale.

Plecarea echipei orădene spre Timişoara se va face în cursul zilei de vineri, după antrenamentul programat dimineaţă la Stadionul „Iuliu Bodola”.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Urmărește-ne pe...

- Publicitate -spot_img

Ultimele Știri

Se montează instalația de nocturnă pentru meciurile cu Dinamo și FCSB

Astăzi a început la Stadionul „Iuliu Bodola” montarea instalaţiei de nocturnă, pentru jocurile cu FCSB şi Dinamo din cadrul Cupei României.

Continuă comercializarea abonamentelor pentru sezonul competiţional 2023-2024, atât online, cât şi la Stadionul „Iuliu Bodola”. La stadion sunt aşteptaţi cei care doresc să achiziţioneze abonamentele cu bani cash, astăzi, joi, între orele 14-19, şi mâine, vineri, între orele 11-19.

Cei care şi-au comandat abonamentele online, le pot ridica de la stadion, mâine, vineri, între orele 11-19.

Reamintim că tarifele abonamentelor FC Bihor Oradea pentru sezonul competiţional 2023-2024 sunt următoarele:
– 100 lei pentru un abonament obişnuit
– 1000 lei pentru abonamentul „membru suporter”
Abonamentul obişnuit include şi meciurile din Cupa României, iar cei care achiziţionează abonamente „membru suporter” devin membri oficiali ai clubului. Aceştia vor primi şi un tricou personalizat şi o eşarfă în culorile clubului.

Până în această dimineaţă au fost vândute deja 2 500 de abonamente.

„Faptul că avem deja vândute 2 500 de abonamente este un lucru cât se poate de îmbucurător, pentru că noi suntem o echipă de Liga a III-a şi sunt echipe de Liga I care nu au un astfel de număr de abonamente vândute.

Le mulţumesc suporterilor pentru interesul acordat echipei noastre în ultimele zile, suntem conştienţi că meciurile din cupă cu FCSB şi Dinamo au contat, dar noi îi aşteptăm în număr cât mai mare şi la jocurile din campionat, acolo unde este principalul obiectiv al echipei noastre”, a declarat preşedintele clubului, George Tătar.

În altă ordine de idei, FC Bihor va disputa în acest sfârşit de săptămână, sâmbătă, 16 septembrie, de la ora 17, la Timişoara, jocul din etapa a 4-a a campionatului Ligii a III-a, Seria a 8-a.

Băieţii noştri se vor duela cu echipa locală SSU Politehnica, formaţie venită în această vară din Liga a II-a.

Jocul va avea loc pe Stadionul Electrica.

După trei etape disputate, FC Bihor este liderul seriei, cu 9 puncte, maximum posibile, în timp ce SSU Politehnica Timişoara ocupă locul 4 cu 4 puncte.

„Este un joc destul de important pentru noi, pentru că venim după o serie de victorii şi ne dorim să aveam acelaşi parcurs şi aceeaşi linie pe care am avut-o până acum, dar trebuie ţinut cont că totuşi întâlnim Poli Timişoara, echipă cu renume în fotbalul românesc, echipă care anul trecut a evoluat în Liga a II-a şi sigur anul acesta îşi doresc şi ei, cu toate eforturile, unde normal, la Poli Timişoara, le este locul. Va fi un meci destul de greu, pentru că Timişoara are o echipă bună, am întâlnit-o într-un joc amical. Este o echipă cu un antrenor foarte bun, un antrneor care aşează foarte bine echipa în teren, o echipă cu jucători tineri, o echipă calitativă, deci ne va aştepta un joc greu”, a declarat antrenorul principal al FC Bihor, Florin Farcaş.

Tehnicinaul formaţiei orădene se confruntă cu două probleme de efectiv înaintea acestei dispute, Andrei Gal şi George Cherman fiind în continuare indisponibili, din cauza problemelor medicale.

Plecarea echipei orădene spre Timişoara se va face în cursul zilei de vineri, după antrenamentul programat dimineaţă la Stadionul „Iuliu Bodola”.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Urmărește-ne pe...

- Publicitate -spot_img

Ultimele Știri