22.2 C
Oradea
12 aprilie 2024
spot_img

FC Bihor, pe primul loc în România! A vândut aproape 7.000 de abonamente pentru noul sezon

FC Bihor anunță că până aseară, când a fost stopată vânzarea abonamentelor pentru sezonul competiţional 2023-2024, clubul a vândut un număr de 6.863 de abonamente, ceea ce reprezintă un record pentru cluburile de fotbal din România, în acest an competiţional!

Faptul că suntem numărul 1 în România este o mândrie pentru noi. Am depășit Rapidul, care era pe primul loc. Chiar dacă la Rapid abonamentele au fost mai scumpe, să nu uităm că ei au echipă în prima ligă, iar noi suntem în Liga a III-a, ceea ce spune şi mai mult despre această performanţă a noastră. Le mulţumesc suporterilor, fanilor noştri, dar şi tuturor iubitorilor de fotbal, care şi-au achiziţionat abonamente la meciurile din acest sezon ale echipei noastre. Ştiu că mulţi dintre ei sunt interesaţi de meciurile din cupă cu granzii fotbalului românesc, dar eu sper ca ei să fie alături de noi şi la jocurile din campionat, pentru că avem nevoie de ei şi acolo, să suţină echipa, dacă dorim să avem fotbal de calitate în oraşul nostru şi să facem un pas mai în faţă şi în campionat.

Nu în ultimul rând, doresc să le mulţumesc celor din club, pentru că noi de o săptămână nu am ajuns mai repede de ora 22 acasă. S-au implicat toţi, acum când a fost această cerere mare de abonamente. Şi vorbesc aici inclusiv de preparatorul fizic, antrenorul cu portarii, antrenorul principal, coordonatorul de la Centrul de Copii şi Juniori, adică toţi am fost ca o familie. Sper ca acesta să fie un an memorabil din toate punctele de vedere pentru noi”, a declarat preşedintele clubului FC Bihor, George Tătar.

Vă reamintim că de azi, 21 septembrie, de la ora 14 vor fi puse în vânzare şi biletele pentru jocul de cupă cu FCSB, joc programat pentru data de 27 septembrie, în nocturnă, de la ora 21, la Stadionul Municipal „Iuliu Bodola”.

Preţul unui bilet de intrare la meciul cu FCSB va fi de 50 lei, tarif unitar.

Biletele pentru jocul cu FCSB vor putea fi achiziţionate atât online, accesând site-ul oficial al clubului, www.fcbihor.ro, cât şi cu banii cash, de la stadion, începând de mâine, joi, 21 septembrie, de la ora 14.

Din cauza interesului crescut pentru acest meci, nu se vor putea oferi gratuităţi la copii, întrucât se estimează că toate locurile disponibile vor fi ocupate.

Pentru că interesul pentru meciul cu FCSB din Cupa României este mare, trebuie să facem o precizare: Orice cumpărator, indiferent că achiziţionează online sau cu bani cash, de la stadion, nu va putea cumpăra mai mult de 5 bilete pentru acest joc!

- Publicitate -spot_img

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Urmărește-ne pe...

- Publicitate -spot_img

Ultimele Știri

FC Bihor, pe primul loc în România! A vândut aproape 7.000 de abonamente pentru noul sezon

FC Bihor anunță că până aseară, când a fost stopată vânzarea abonamentelor pentru sezonul competiţional 2023-2024, clubul a vândut un număr de 6.863 de abonamente, ceea ce reprezintă un record pentru cluburile de fotbal din România, în acest an competiţional!

Faptul că suntem numărul 1 în România este o mândrie pentru noi. Am depășit Rapidul, care era pe primul loc. Chiar dacă la Rapid abonamentele au fost mai scumpe, să nu uităm că ei au echipă în prima ligă, iar noi suntem în Liga a III-a, ceea ce spune şi mai mult despre această performanţă a noastră. Le mulţumesc suporterilor, fanilor noştri, dar şi tuturor iubitorilor de fotbal, care şi-au achiziţionat abonamente la meciurile din acest sezon ale echipei noastre. Ştiu că mulţi dintre ei sunt interesaţi de meciurile din cupă cu granzii fotbalului românesc, dar eu sper ca ei să fie alături de noi şi la jocurile din campionat, pentru că avem nevoie de ei şi acolo, să suţină echipa, dacă dorim să avem fotbal de calitate în oraşul nostru şi să facem un pas mai în faţă şi în campionat.

Nu în ultimul rând, doresc să le mulţumesc celor din club, pentru că noi de o săptămână nu am ajuns mai repede de ora 22 acasă. S-au implicat toţi, acum când a fost această cerere mare de abonamente. Şi vorbesc aici inclusiv de preparatorul fizic, antrenorul cu portarii, antrenorul principal, coordonatorul de la Centrul de Copii şi Juniori, adică toţi am fost ca o familie. Sper ca acesta să fie un an memorabil din toate punctele de vedere pentru noi”, a declarat preşedintele clubului FC Bihor, George Tătar.

Vă reamintim că de azi, 21 septembrie, de la ora 14 vor fi puse în vânzare şi biletele pentru jocul de cupă cu FCSB, joc programat pentru data de 27 septembrie, în nocturnă, de la ora 21, la Stadionul Municipal „Iuliu Bodola”.

Preţul unui bilet de intrare la meciul cu FCSB va fi de 50 lei, tarif unitar.

Biletele pentru jocul cu FCSB vor putea fi achiziţionate atât online, accesând site-ul oficial al clubului, www.fcbihor.ro, cât şi cu banii cash, de la stadion, începând de mâine, joi, 21 septembrie, de la ora 14.

Din cauza interesului crescut pentru acest meci, nu se vor putea oferi gratuităţi la copii, întrucât se estimează că toate locurile disponibile vor fi ocupate.

Pentru că interesul pentru meciul cu FCSB din Cupa României este mare, trebuie să facem o precizare: Orice cumpărator, indiferent că achiziţionează online sau cu bani cash, de la stadion, nu va putea cumpăra mai mult de 5 bilete pentru acest joc!

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Urmărește-ne pe...

- Publicitate -spot_img

Ultimele Știri

FC Bihor, pe primul loc în România! A vândut aproape 7.000 de abonamente pentru noul sezon

FC Bihor anunță că până aseară, când a fost stopată vânzarea abonamentelor pentru sezonul competiţional 2023-2024, clubul a vândut un număr de 6.863 de abonamente, ceea ce reprezintă un record pentru cluburile de fotbal din România, în acest an competiţional!

Faptul că suntem numărul 1 în România este o mândrie pentru noi. Am depășit Rapidul, care era pe primul loc. Chiar dacă la Rapid abonamentele au fost mai scumpe, să nu uităm că ei au echipă în prima ligă, iar noi suntem în Liga a III-a, ceea ce spune şi mai mult despre această performanţă a noastră. Le mulţumesc suporterilor, fanilor noştri, dar şi tuturor iubitorilor de fotbal, care şi-au achiziţionat abonamente la meciurile din acest sezon ale echipei noastre. Ştiu că mulţi dintre ei sunt interesaţi de meciurile din cupă cu granzii fotbalului românesc, dar eu sper ca ei să fie alături de noi şi la jocurile din campionat, pentru că avem nevoie de ei şi acolo, să suţină echipa, dacă dorim să avem fotbal de calitate în oraşul nostru şi să facem un pas mai în faţă şi în campionat.

Nu în ultimul rând, doresc să le mulţumesc celor din club, pentru că noi de o săptămână nu am ajuns mai repede de ora 22 acasă. S-au implicat toţi, acum când a fost această cerere mare de abonamente. Şi vorbesc aici inclusiv de preparatorul fizic, antrenorul cu portarii, antrenorul principal, coordonatorul de la Centrul de Copii şi Juniori, adică toţi am fost ca o familie. Sper ca acesta să fie un an memorabil din toate punctele de vedere pentru noi”, a declarat preşedintele clubului FC Bihor, George Tătar.

Vă reamintim că de azi, 21 septembrie, de la ora 14 vor fi puse în vânzare şi biletele pentru jocul de cupă cu FCSB, joc programat pentru data de 27 septembrie, în nocturnă, de la ora 21, la Stadionul Municipal „Iuliu Bodola”.

Preţul unui bilet de intrare la meciul cu FCSB va fi de 50 lei, tarif unitar.

Biletele pentru jocul cu FCSB vor putea fi achiziţionate atât online, accesând site-ul oficial al clubului, www.fcbihor.ro, cât şi cu banii cash, de la stadion, începând de mâine, joi, 21 septembrie, de la ora 14.

Din cauza interesului crescut pentru acest meci, nu se vor putea oferi gratuităţi la copii, întrucât se estimează că toate locurile disponibile vor fi ocupate.

Pentru că interesul pentru meciul cu FCSB din Cupa României este mare, trebuie să facem o precizare: Orice cumpărator, indiferent că achiziţionează online sau cu bani cash, de la stadion, nu va putea cumpăra mai mult de 5 bilete pentru acest joc!

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Urmărește-ne pe...

- Publicitate -spot_img

Ultimele Știri